Напишите глагол в Present Perfect.                                                                                        1. (meet) They ........................................ .                                                ...

Напишите глагол в Present Perfect.                                                                                        1. (meet) They ........................................ .                                                                          2. (buy) She ............................................ .                                                                          3. (watch) He ............................................. .                                                                       4. (read) We .................................................. .                                                                    5. (build) You ................................................. .                                                                    6. ( wash) It ........................................... .                                                                             7. (see) You ................................................. .                                                                      8. (cook) She ................................................ .                                                                  9. (be) We ...................................................... .                                                                 10. (help) He ................................................. .            помогите плиииз   )     отдам 20 балов
Гость
1.has met 2.has bought 3.has watched 4.have read 5.have built 6.has washed 7.have seen 8.has cooked 9.have been 10.has helped