НАПИШИТЕ КАК ЧИТАЕТСЯ ПО РУССКИ ( НЕ ПЕРЕВОД ТЕКСТА,А КАК ОН ЧИТАЕТСЯ ) There are great advantages in this, but there is a down side too. More travel has also resulted in noise and air pollution, increased stress and damages to...
НАПИШИТЕ КАК ЧИТАЕТСЯ ПО РУССКИ ( НЕ ПЕРЕВОД ТЕКСТА,А КАК ОН ЧИТАЕТСЯ )
There are great advantages in this, but there is a down side too. More travel has also resulted in noise and air pollution, increased stress and damages to local environments and the larger ecosystem.
I am going to tell you about airplane travel. It is the fastest, to my thinking, more convenient means of travelling, because it saves our time and sometimes money.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зер ар грейт адвантаджес ин вис, бат зер ис а доун сайд ту. Море травел хас алсо рисултид ин нойс анд эир полутион, инкреасид стресс анд дамаджис ту локал инвиронментс анд зе ларджер экосистем.
Ай эм гоинг ту тел ю абаут аиреплайн травел. ит ис зе фастест, ту май финкинг, мор конвининт меанс оф тревалинг, бекос ит савис оур тайм анд сомтаймс моней.