НАПИШИТЕ КАК ЧИТАЕТСЯ ПО РУССКИ ( НЕ ПЕРЕВОД ТЕКСТА,А КАК ОН ЧИТАЕТСЯ ) There are great advantages in this, but there is a down side too. More travel has also resulted in noise and air pollution, increased stress and damages to...

НАПИШИТЕ КАК ЧИТАЕТСЯ ПО РУССКИ ( НЕ ПЕРЕВОД ТЕКСТА,А КАК ОН ЧИТАЕТСЯ ) There are great advantages in this, but there is a down side too. More travel has also resulted in noise and air pollution, increased stress and damages to local environments and the larger ecosystem. I am going to tell you about airplane travel. It is the fastest, to my thinking, more convenient means of travelling, because it saves our time and sometimes money.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зер ар грейт адвантаджес ин вис, бат зер ис а доун сайд ту. Море травел хас алсо рисултид ин нойс анд эир полутион, инкреасид стресс анд дамаджис ту локал инвиронментс анд зе ларджер экосистем. Ай эм гоинг ту тел ю абаут аиреплайн травел. ит ис зе фастест, ту май финкинг, мор конвининт меанс оф тревалинг, бекос ит савис оур тайм анд сомтаймс моней.