Напишите краткий ответ Is he six? .......No,...................................................................... Is Bob s dog black?..Yes,............................................................. Are you ten?.......Yes?.....

Напишите краткий ответ Is he six? .......No,...................................................................... Is Bob s dog black?..Yes,............................................................. Are you ten?.......Yes?................................................................... Is Ann nise?........Yes,.....................................................................
Гость
is he six?... no isn't he yes it is yes is she
Гость
No,he is not Yes it is Yes I am Yes she is