Напишите ответ на письмо Эдварда. Ответь на его три вопроса. i am going to do a project on hobbies in different countries. Could you help me? Do you think that different nations have different hobbies? Can you give examples? Wh...

Напишите ответ на письмо Эдварда. Ответь на его три вопроса. i am going to do a project on hobbies in different countries. Could you help me? Do you think that different nations have different hobbies? Can you give examples? What interesting hobbies do Russians have? What hobbies members of your family have?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
YES OF COURCE EDVARD I AM HELP YOU I THINK THAT DIFFERENT NATIONS HAVE DIFFERENT HOBBIES   YES OF COURCE I CAN GIVE YOU EXAMPLES MY FAMILI SWIMMING RUNNING