Напишите план до тексту березень Васильки Скуратiвським павалуфта

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Уважно прочитай текст і подумай, про що розповідається в зачині, основній частині, кінцівці.2. Прочитай текст повторно і поділи його на логічно завершені частини.3. У кожній частині тексту визнач головну думку.4. Виріши, за допомогою яких речень (питальних чи розповідних) будеш давати назву пунктам плану.5. Придумай або добери до тексту заголовок із частин.6. Запиши дібрані тобою заголовки.7. Перевір складений план. Для цього прочитай план і пригадай зміст тексту.