Напишите подалуйста диалог по казахскому языку на тему адепти бала-арлы бала.Очень нужно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Әдепті бала-арлы бала Қоңырау соғылып,сынып бөлмесіне кіретін уақыт болды.Сыныптың іші толған қағазға толы.Математикадан беретін Айбек мұғалім бұны көріп: -Әдепсіз,өңкей балалар деп,-сынып бөлмесіне кіріп келді. Сынып ішіндегі Марғұлан: -Әдепті балаға тән белгілер бойымызда бар,-деді. Мұғалім: -Шаңырақта берілген тәрбиені, қадірлеп, үлгі тұта білу керек, - деп жауабын қайтарды. Тәрбие тәртіптен басталады.Тәртіп болмаған жерде білім де болмайды. Әдепті бала тәрбиелі де, тәртіпті болуы тиіс,-деді Әмина.
Гость
казан, халкынын салтында улкедi сыйлау едептiлiктiн бiр улгiсi болеiп табылады