Напишите пожалуйста 7 предложений про Евгения Коротышкина на казахском языке очень нужно срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Евгений Коротышкин 30 сәуірдің 1983 жылға Мәскеуде туды. Ол белгілі россиялық малтығыш. Оның шешесі бапкермен жұмыс істейді.  Бас оның көп медаль үшін малтуды.Пекинде Олимпиадалық ойындарда қатысты. . Мойында- Ресейдің алды малтығышымен 2012 жылдың.