Напишите пожалуйста диалог на тему "Муз айдынында" только без Салем и Сау бол.На казахском языке, хотя бы 6-5 вопросов и ответов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- мұз айдынына барасың ба? - ия, барамын, бірақ менің конькиім жоқ - ештеңе емес, ондап конькиді уақытша тебу үшін, жалға беріледі - алақай, жақсы болды ғой! - ендеше жүр асығайық, бүгін ауа-райы өте тамаша!