Напишите пожалуйста этот стих русскими буквами: What do we plant when we plant the tree? We plant the ship that will cross the sea. What do we plant when we plant the tree? We plant the houses for you and me. What do we plant w...

Напишите пожалуйста этот стих русскими буквами: What do we plant when we plant the tree? We plant the ship that will cross the sea. What do we plant when we plant the tree? We plant the houses for you and me. What do we plant when we plant the tree? A thousand things that we daily see. Понимаете, я умею читать английский, но мне нужно знать точно как читается этот стих. Заранее, спасибо!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вот ду ви плэнт, вен ви плэнт зе три? Ви плэнт зе шип, зэт вилл крос зе си. Вот ду ви плэнт, вен ви плэнт зе три? Ви плэнт зе хаусес фор ю энд ми. Вот ду ви плэнт, вен ви плэнт зе три? Э саузэнд сингс, зэт ви дэйли си.