Напишите пожалуйста как читается эти предложения I think to more people can afford travelling abroad. Besides people got more interested in travelling abroad for. On the one hand people prefer seaside resorts abroad. On the ...

Напишите пожалуйста как читается эти предложения I think to more people can afford travelling abroad. Besides people got more interested in travelling abroad for. On the one hand people prefer seaside resorts abroad. On the other hand to learn about people's culture and traditions.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ай синк ту мор пипл кен эфОд трАвэлинг эбрОд. бесАйдс пипл гот мор Интерест ин трАвэлинг эбрОд фор. он зе ван хенд пипл префЁ сИсайд резОтс эбрОд. он зе Азер хЭнд ту лЁн эбАут пиплс кЁлче энд традИшнс.