Напишите пожалуйста как читается русскими буквами.. We use the Present Simple for routines\habits and facts that don't change. We often email each other. Time expressions:never,often,something,usually,regularly,always.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
уи юз зэ ˈпрезэнт ˈсимпэл фор руˈтинз\ˈхэбэтс энд фэктс зэт дoунт чейндж. уи ˈофэн иˈмейл ич ˈазэр
Гость
ви юз ще презент симпл фо рутинс хэбитс энд фактс зат донт чэнж. Ви офтен емэйл ич озе. Тайм экспрешенс: неве,офтен,самфинг,южели,рег уарли, алвэйс