Напишите пожалуйста как правильно читается, просто будет техника течения по этому тексту . Helo! I am Anna White.I am pleasd to welcome you to English lesson. I am one of the English tutors of the Embassy School of English in H...

Напишите пожалуйста как правильно читается, просто будет техника течения по этому тексту . Helo! I am Anna White.I am pleasd to welcome you to English lesson. I am one of the English tutors of the Embassy School of English in Hastings. I come from Hastings in the United Kingdom. Hastings is a beautiful seaside town in the south of England. Now I work in Almaty at your school. Omar, Dmitry, Chan, Carol and Victor are my pupils. I have teught them English for two years. I have been a teacher for 6 years; I've met school children from different countries. I enjoy working with young people. I've visited the USA, Canada, Italy and France. Now I'm in Kazakhstan. I love listening to music but I don't play any instrument. I'm married and have two children. Now you tell me about yourself.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хело! Ай ем Анна Вайт. Ай ем плисд ту велкоум ю ту инглиш лессен. Ай ем ван оф де инглиш тъюдорс оф де ембеси скул оф инглиш ин хастинс.Ай коум фром де хастинс ин де юнитед кингдом.Хастинс ис а бьюрефол сисайд таун ин де сюут оф ингланд. Нау ай ворк ин Алматы ин ёр скул. Амар, Дмитрий, Чан, Кароль анд Виктор ар май ???пьюпилс?? Ай хев тайтс тем инглиш фор ту йерс. Ай хев бин а тичр фор сикс йерс; айв мит скул чилджрен фром дифренд скул. Ай енджёй воркинг вит янг пипл. Ай визитед де юесей, кенада, итали анд френс. Нау айм ин Казахстан. Ай лов лисенинг а мьюзик, бат ай донт плей ени инструмент. Айм мериед анд хев ту чилджрен. Нау ю тел ми обаут ёрселф