Напишите пожалуйста характеристику образов Чижика и Пороха. ( из повести "Хіба ревуть воли як ясла повні" Панаса Мирного)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чижик – секретар суду, що лише за хабарі згоден «полагодити будь-яку справу». Саме відмова Чижика справедливо розглянути скаргу Чіпки на відбирання землі стала однією з причин трагедії Чіпки.
Василь Порох – чоловік, що ненавидів панів, п’яниця, який добре вмів писати скарги в суд і допоміг Чіпці написати скаргу, коли в того відібрали землю.