Напишите пожалуйста кратко особенности строения и функции :глотки,пищевода,желудка,двенадцатиперстной кишки,тонкой кишки,толстой кишки,прямой кишки.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ГЛОТКА- відділ травного каналу , який з'єднує ротову порожнину із стравоходом та бере участь у ковтанні .БУДОВА ГЛОТКИ : 1 . глотка , 2 . язик . 3. надгортанник 4 . гортань 5 . стравохід 6 . трахея. ; СТРАВОХІД - це відділ травного каналу , який з'єднує глотку зі шлунком.;ШЛУНОК - розширена частина травного каналу між стравоходом і тонким кишечником що є резервуаром для їжі .; тонкий кишечник - відділ травного каналу який з'єднує шлунок з товстим кишечником. товстий кишечник - відділ яким завершується травний канал.