Напишите пожалуйста мини сочинение из 5-10 предложений вот с этими словами тема:любимая книга пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favourite book. I love to read books. I especially like books genre: fiction, juvenile literature and mysticism. Especially, I love Fanfiction. All my free time, I am giving reading books. Books - this is something that helps me relax and dive into the world of fairy tales.