Напишите пожалуйста мини сочинение на тему "моё спортивное хобби " на казахском )) пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен жузумен айналысканды жаксы коремин себеби ол адамнын булшык етине денсаулыгына пайдалы жане мен одан жаксы асер аламын мен жаз мезгилинде жузуге арналган бассейндерге барамын ол жерлер оте керемет барлык жагдай жасалган осылай биз арасында отбасымызбен бирге жузумен айналысамыз