НАПИШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОТВЕТ НА ПИСЬМО.ДАЮ 99,СРОЧНО,ПОЖАЛУЙСТА!!! Dear Michelle, I have just got your letter. When are you moving back to Midvale? Do you know your new address yet? I hope it^,s near me. My brother and I are lea...

НАПИШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОТВЕТ НА ПИСЬМО.ДАЮ 99,СРОЧНО,ПОЖАЛУЙСТА!!! Dear Michelle, I have just got your letter. When are you moving back to Midvale? Do you know your new address yet? I hope it^,s near me. My brother and I are learning to ride on a skateboard. When you come, I can teach you, too. Write back soon. Tell me all about your move. Dan
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Den I come tomorrow. sincerely, Michelle