Напишите пожалуйста реферат или проект или сочинение или рассказ на тему "От печатной книги до интернет книги"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чи є майбутнє у друкованої книгиЧЕТВЕР, 31 ЖОВТНЯ 2013, 10:02 - ЄВА ГЕТЬМАН, ДЛЯ ЕП11 ПЕРЕГЛЯДІВ 0В Україні зростає популярність електронних книг. Це можна помітити у громадському транспорті. Якщо раніше в руках людей шелестіли паперові книжки, то зараз вони все частіше користуються рідерами.Читання книг залишається одним з найпопулярніших занять у вільний час в усьому світу. Навіть інтернет не відібрав у книги шанувальників.Видавці та компанії, що виробляють електронні книги, покладають великі надії на цифрове майбутнє книжкової індустрії.Багато людей вітають появу нових технологій, проте інші з сумом дивляться на можливий кінець традиційної книги.Поява електронної книги спростила читання на ходу. Тепер інформацію можна споживати усюди: їдучи на роботу, подорожуючи, чекаючи на друзів в кафе.Однак попри усі переваги е-книгам поки не вдалося забрати у паперового конкурента значну частину ринку.В ногу з часомСтавлення до електронної книги на кожному боці Атлантики різне.У США видавці оцінили появу електронної книги. Низькі витрати і вищий прибуток - суттєві аргументи для бізнесменів Нового світу.Європейські ж видавці розглядають це як крок назад: вони бачать більше ризиків, ніж можливостей. Представники компаній сумніваються в цифрових перспективах галузі. Вони діють повільно, боячись скоротити обсяги продажів друкованих книг.ЄC хоче змінити таке бачення ситуації. Віце-президент Європейської комісії з питань цифрового порядку Нелі Крус закликала Європу нарешті дійти згоди з авторами і зробити Старий світ хорошим місцем для такого бізнесу."У видавничій справі сталася цифрова революція, і хоча деякі учасники ринку можуть відчувати загрозу, насправді це те, що необхідно прийняти. Якщо ми не будемо рухатися в ногу з часом, галузь напевно відстане. Нас обійдуть більш перспективні та динамічні регіони світу", - заявила вона.Німеччина за обсягами цифрової торгівлі у Європі тримає пальму першості, але відстає від США. Австрія, Франція, Італія, Польща, Словенія, Іспанія та Швеція зафіксували помітне зростання реалізації електронних книг, а найбільші видавничі групи активно опановують ринок на додачу до друкованого.Центр даних видавничого ринку BookStats свідчить, що у 2012 році електронні книги становили 20% книжкового ринку США, а в 2013 році великі видавці повідомляють про досягнення 30-відсоткового рубежу у деяких категоріях. У Великобританії частка е-книг у першому півріччі 2013 року становила 20%.В інших країнах позиції цифрової книги набагато скромніші. Так, на німецькому ринку е-книги мають тільки 5-10%. У Франції електронну книгу ще не оцінили. Місцева асоціація видавців Syndicat National De L'Edition - SNE - вважає, що у 2012 році ринок електронної книги приніс видавцям лише 3% доходів.Згідно з дослідженням, проведеним SNE у 2012 році, 90% опитаних заявили, що вони б ніколи не читали цифрову книгу. Однак вже через шість місяців 14% респондентів читали е-книгу принаймні інколи, а ще 8% думали про це.Фото telegraph.co.ukУ Росії багато читачів і багато "піратів". Дослідження, проведене виданням Russia Beyond the Headlines, показало, що 70% росіян читали електронні книги. З них 92% кажуть, що вони отримують їх безкоштовно з інтернету.Однак законної продукції стає все більше: у 2012 році доходи від легальних продажів сягнули 8 млн дол порівняно з 4,2 млн дол у 2011 році.Е-книгиВ Україні в останні роки популярність електронної книги зростає. Це можна помітити, оглянувшись навколо у громадському транспорті.Якщо раніше у метро чи в маршрутках в руках людей шелестіли звичні паперові книжки, то зараз все частіше вони користуються так званими рідерами. Хтось читає з телефонів чи планшетів, але рідери популярніші.Наскільки електронна книга проникла в життя українських громадян? Чи встигла вона відвоювати істотну частку ринку у друкованих видань?Електронні книги почали активно поширюватися у 2007-2008 роках разом з появою в Україні підприємства ТОВ "Видавництво "Мост-паблішинг", яке організувало постачання і продаж рідерів PocketBook.