Напишите пожалуйста сочинение на казахском языке на тему мое хобби про то что я люблю читать

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бос уақытта кітап оқығанды ұнатамын. Мектеп пəндерінен бөлек көптеген кітаптар оқимын. Кітап-білім азығы демекші, мен білімді, ақылды болғым келеді. Одан бөлек адам денсаулығына пайдалы спортпен де шұғылданамын. Мен бос уақытымды пайдалы істерге жұмсаймын.