Напишите  пожалуйста сочинение по теме музыка. По плану.1.Мой любимый жанра музыки.2.Моя музыка.3.Мой любимый певец или певица,или группа.4.Что для меня музыка.Заранее,большое спасибо!

Напишите  пожалуйста сочинение по теме музыка. По плану. 1.Мой любимый жанра музыки. 2.Моя музыка. 3.Мой любимый певец или певица,или группа. 4.Что для меня музыка. Заранее,большое спасибо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I love all music.I can listen how pop,jazz(И т.д) In my ipod i have a lot of different music . I have Eminem ,Justin Bieber,Katy Perry ,One Direction,Placebo  and another  Im love rihhana I think that she amazing singer.Her song very beautiful. For me music its very important.Without music i cant live.When i stand up at the morning i listen music, when i go to school i listen music.Im always listen music .Music -Its my LIFE