Напишите пожалуйста все семья из сказки Русалоньку из 7-в проклятья кулакивских срочно!!(

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
родинне дерево Софійки (сім’я Ягоди), Вадима (сім’я Кулаківських),  невідомого хлопчика та Іри Білої (родина  Міщенків – Білих).Якщо учням важко встановити родинні зв’язки, вчитель може запропонувати їм допомогу  (перелік імен чи прізвищ представників родини, як-от: Софійка, Ростик, Тетяна, Славко, Ліна, Іван, Ніна, Горпина, Павло, Клава, Корній – Ягоди (Вишні). Іра, Валентин, Вусань, Мішель, Данило – Міщенки (Білі) . Вадим, Толик, Іван, Катерина, і Васюня, Олена, Єлизавета Львівна, Яків, Франя, Фрол, Гордій – Кулаківські.