Напишите продолжение на тему помощь птичке до завтра плиииизззззззз!!!!!!!!!!!!     Начало: Під стріхою старого будинку жили ластівки.Аж ось трапилася біда.під час вітру гніздо впало,розбилось. На землі лежало 3 пташенят. Їх  б...

Напишите продолжение на тему помощь птичке до завтра плиииизззззззз!!!!!!!!!!!!     Начало: Під стріхою старого будинку жили ластівки.Аж ось трапилася біда.під час вітру гніздо впало,розбилось. На землі лежало 3 пташенят. Їх  батьки кружляли,кликали на допомогу (внизу далеко за 16 пунктов)    УМОЛЯЮ!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на поміч прийшов Петрик.Він поставив драбину, потімніжно узяв пташенят. ПЕтрик разом з пташенятами заліз на драбину. Хлопчик поклав малят да кубельця. Батьки ластів ят весело літали над  Петриком.