Напишите сочинение на казахском языке предложений 5-6 про тему спортивные кружки нашей школы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
біздің мектепте валейбол баскетбол жəнеде жаттығу залы орналасқан. Валейбол 1 3 5 күндері болса баскетбол 2.4.6 күндері болады. Жаттығу залы аптаның 7 күні болады. Жаттықтырушы ағай апайлар мектебіміздің дене пəні мұғалімдері