Напишите сочинение название туған жердің табиғаттыплан:1.Туған жерімнің табиғаты әсем. 2.Мен көлемді сүйемсі

Напишите сочинение название туған жердің табиғатты план: 1.Туған жерімнің табиғаты әсем. 2.Мен көлемді сүйемсі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
туған жер дегеніміз өзініздің туып өскен жеріміз.Біздің анамыз.Туған жерге жетпес ешқандай жер жоқ,ол жердің табиғаты керемет көрікті де əсем көріктігіне сөз жетпес.Мен өз туған жерім ді жақсы көрем.Əр адам өз ауылында бес саусақтай білуі керек,егер туған жерден кетсек біз оның жұпарын салқын самал желін ауасын топырағын сағынамыз! Родина это где мы родились.Наш мать.Нет лучший мест на родину, у него есть красивый природа.Я люблю свою родину.Каждый человек должен знать свою родину.Если мы идём из родины мы соскучаемся их природу,воздуху,по ветеру!