Напишите сочинение по произведению Сакена Сейфулина аққудың айырылуы а казахском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сакен Сейфулин,оте атакты ,белгили жазушы..ОЛ туралы айтканда мен мактанышты сезинем.Ода коптеген олендер,поэмалар бар..Мен оларды суйсинип окимын..Онын бир шыгармасы АККУДЫН АЙРЫЛУЫ ,мен оны окыганда жылагымда келди ,кандай улкен ,ак махаббат туралы жазылган..Кандай мыстан адамдар омиримизде бар..Олар жануарларды сыйламаса адамдардыда курметтемейди деген соз.Кандай кушти махаббат адамадар олай суе алмайды да,олар бир бирин багаламайды.Осыны окып коп нарсеге уйренуге болады..Жануарларды коргам,адамдарды курметтейк