Напишите текст что для человека самое ценное Пожалуйста но на украинском языке оккк

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що найцінніше тут і зараз? Гроші, слава, кількість друзів, престижна робота, власна квартира, імідж, зовнішність, підлога, національність.? Ні.Тут і зараз важливе те, що я дихаю, що відчуваю кінчиками пальців дотик до кнопок клавіатури, що бачу як біжать букви по монітору, чую тиху музику і рух ліфта в парадному, я відчуваю напругу в спині і як зігріваються ноги, укриті теплим пледом, відчуваю кільце на пальці, дотик волосся до особи. І усе це ознаки життя, яке тече усередині мене, і я можу відчути кожну її клітинку.Хтось десь живе в повній темряві. Чорна картинка безвиході. Хтось десь нічого не чує і лише уявляє, якими можуть бути звуки. Як співають птахи в лісі, як шарудить листя восени, як хрускотить сніг під нашими ногами, як краплі дощу стукають по даху.А хтось десь бачить усе і чує, але закриває очі від болю і не бажає чути слів жалості у свою сторону. Він ніколи не походить по калюжах, не побіжить услід за дитиною, не зможе відчути грунт під ногами. Він лежить.Він не може ходити Тут і зараз по моїх венах тече кров, тут і зараз я живу, тут і зараз відчуваю емоції, різні. І гнів, і злість, і жалість, і незручність, і вдячність, і вдячність, і гордість, і моторошну тугу в серці. Найцінніше, що може бути дано людині - само його існування, його здоров'я.