Напишите "Вдячний лист матері'' зі звертаннями та вставними словами (6 пр)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вдячний матері за те…Мати – це безмежне слово, і для кожного з нас воно означає найріднішу людину.Всім нам мати дає життя, вона відкриває перед нами весь світ, сповнений любові і добра.Ще змалку мама для нас є найпершим і найближчим другом і порадником. Завжди допоможе в біді доброю порадою, вислухає в лиху годину. Скільки можна ніжних слів сказати про найріднішу людину. Мені подобається, коли вона весела, життєрадісна. Я вдячний матері за те, що з'явився на цей світ, пізнав його. Вона відкрила переді мною безмежні стежки, дала настанову щодо вибору правильного шляху в житті. Головне – правильно скористатись материнськими порадами і обрати потрібний напрямок.Я вдячний їй за те, що вона робить. Я дуже люблю свою маму.