Напруга на ділянці кола, яка містить два резистори з опорами 2 Ом і 3 Ом, дорівнює 12 В. Знайдіть силу струму, яка протікає по кожному резистору та кількість теплоти, що виділяється за 10 хв при їх послідовному з'єднанні.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
при последовательном сопротивления стакаются. т.е. 2+3=5. Из закона Ома I=U/r=12/5=2,4 A. Из закона Дж. Ленса I:2rt=2,4^2*5*600=28800 Дж. 600=10мин в сек.