Нарізаючи цибулю, ми плачемо і даремно нарікаємо лише на цибулю. які два фізичні явища також "винуватці" наших сліз? А) конвекція Б) випаровування В) дифузія Г) конденсація Д) інерція

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б) випаровування - при розрізі цибулини руйнуються клітини, звільняючи їх вміст (летюча сірка); в) дифузія - летюча сірка змішується із сльозами і утворює рідину, яка палить очі.