Народ Допоможіть потрібен діалог на новорічну тему !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
-Привіт, Олексію.
- Привіт, Артеме.Скоро зимові свята прийдуть. Ти підготував подарунок для мами на Миколая? -Звісно. Але я чекаю на Новий рік.-Чому?-В цей час родина зближується. Ще ми ялинку вбираємо .-А на Різдво колядують. Минулого року я і з вертепом ходив.- Олексію, зима - найкраща пора року, дуже чекаю на неї .-Я також.-Бувай.-Бувай.