Народ це Колосок для 7-8 класів завдання 22Доломіт, реній, мідь, ..., сольватація, ляпіс, сірка. Який термін пропущений? А) Осмій, Б) Фаянс, В) Добрива, Г) Резерфордій, Д) Лоуренсій.

Народ це Колосок для 7-8 класів завдання 22 Доломіт, реній, мідь, ..., сольватація, ляпіс, сірка. Який термін пропущений? А) Осмій, Б) Фаянс, В) Добрива, Г) Резерфордій, Д) Лоуренсій.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б) Фаянс ДОломіт, РЕній, МІдь, ФАянс, СОЛЬватація, ЛЯпіс, СІрка.