Народні прекмети в яких ужиаваються прислівники з різним ступенем вияву ознаки дії

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо в гніздах менше яєць, ніж звичайно - рік буде неврожайним(менше) Жовте листя обпадає пізно і повільно - буде пізня зима, якщо раніше і швидше - на скорий мороз (пізніше, швидше) Вовча ягода пахне перед дощем сильніше Жаби стиха покумкують - на дощ, голосніше - на хорошу погоду, мовчки сидять - на мороз(стиха, голосніше)