Наші конкурси мають відкритий характер, кожний може взяти в них участь. Мене цікавить, яке питання можна поставити до "в них". Участь де? Чи участь в чому? Я схиляюсь до першого варіанту.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Обидва питання вірні, бо вони ідентифікують визначення відмінків. Отже, питання Де? В чому? На чому? - це питання Мисц. відмінку.