Настала весна.із землі показалася зелена стрілочка.Вона швидко розділилась на дв?

Настала весна.із землі показалася зелена стрілочка.Вона швидко розділилась на дв?? листочки,які через короткий час стали широкими.А між ними з"явився маленький,тоненький паросток.Він піднявся,нахилився до одного листочка й раптом одного ранку розквітнув білими Дзвіночками.Це були Дзвіночки Конвалій. І ось одного дня... Продовж казку!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це є відповідь пошукайте вправу