Наведіть 3-4 приклади офіційно-ділової лексики Помогите пожалуйста на Українські мові
Ответ(ы) на вопрос:
1) Добрий день, пане Шмідке. Прошу зауважити Вас, що збори почнеться через 5 хвилин.
2) Заявляю це, при товариші Мартова і зобов'язуюсь негайно виконати.
3) Піддаю ваші розповіді критиці, містер Джузеппе! Я бачу в них недостовірне отроженіе історичних картин!