Наведіть приклади адміністративного правопорушення. Будь ласка, допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Порушенння правил Дорожнього руху 2. Порушенння правил мисливства, рибальства, користування лісами (розпаленння багать із порушеннням протипожежних правил, вирублення лісу тощо). 3. Несвоєчасне одержання паспорта, який кожний громадянин має отримати в 16 років. 4. Також правопорушення проти громадського порядку й громадської безпеки, у галузях транспорту, торгівлі, у житлово - комунальному господарстві, у галузі безпеки праці, проти установленого порядку управління, проти власності тощо.