Навіщо під час гри на акордеоні стискають і розтискають міхи? А: для правильного дихання музиканта під час гри Б: для створення потоку повітря всередині інструмента В: для закачування в інструмент кисню й виведення вуглекислого...

Навіщо під час гри на акордеоні стискають і розтискають міхи? А: для правильного дихання музиканта під час гри Б: для створення потоку повітря всередині інструмента В: для закачування в інструмент кисню й виведення вуглекислого газу Г: для легшого натискання клавіш при розрядженні повітря
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
лично я думаю что Г ( это лично мое мнение)