Найти спильнокоренневи слова.старий читати читанка старого читач прочитати старому перечитувати старим читальня на старому дочитати вчитуватися старими старих зачитуватися читацький

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- старий , старого , старому , старим , на старому , старими, старих ; - читати, читанка , читач , прочитати , перечитувати , читальня,дочитати,вчитуватися , зачитуватися, читацький
Гость
старий - старого - старому - старим - старими - старих (корінь - стар) читати - читанка - прочитати - перечитувати - читальня - дочитати - вчитуватися - зачитуватися - читацький (корінь - чит)