Назоуники у дужках пастауцу у патрэбнай форме Жыхары многих(гарады) сляды ад (колы) машыны) з усих(вокны) трое(качаняты) много спелых(каласы) мэюля для(спальни и кухни) размах птушыных(крылы) па(бераге) розных(рэки и азёры)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
жыхары многіх гарадоў  сляды ад колаў машын з усіх вокнаў трое качанят многа спелых каласоў мэбля для спалень і кухань  размах птушыных крылаў па берагах розных рэк і азёр