Назвіть мову,якою Богдан Хмельницький часто спілкувався з іноземцями послами,щоб продемонструвати власну освідченість. а)українська б)російська в)турецька г)польська д)латинськаПЛІЗЗ!!!!

Назвіть мову,якою Богдан Хмельницький часто спілкувався з іноземцями послами,щоб продемонструвати власну освідченість. а)українська б)російська в)турецька г)польська д)латинська ПЛІЗЗ!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Может быть на латинском. Так он и продемонстрировал, что умён. Думаю, что Д.  Соняшник)
Гость
Г  Я увереннннннна) Соняшник?