Назвіть ознаку планарії молочно-білої А має кровоносну систему Б відсутня статева система В личинкові стадії паразитичні , дорослі вільноживучі Г проміжки між внутрішніми органами заповнює перенхіма

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь Г, у перенхімі розташовуються внітрішні органи. Що до варіанту В, то є вільноживучі та паразитичні види. Статева система планарій влаштована дуже складно. Планарії гермафродити, але запліднення перехресне. Запліднення зовнішнє. Кровоносна система відсутня.