Назвіть речення з однорідними присудками: а) Мавка йде до калини, швидко ламає на н

Назвіть речення з однорідними присудками: а) Мавка йде до калини, швидко ламає на ній червоні китиці ягід, звиває собі віночок; б) Понад морями пролягають тіні журби й тривоги, спогадів і снів; в) Життя, немов ріка, пливе в майбутнє, в завтрашнє, в безкрає; г) З берега на берег можна добутися баржами або човнами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) Мавка йде до калини,швидко ламаэ на нiй червонi китицi ягiд,звиваэ собi вiночок