Назвіть технічні культури в рослинництві які вирощували в україні у другій половині 19 ст

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перше місце серед технічних культур 19 столiття належить соняшнику, який займає близько двох третин всієї площі технічних культур (2,1 млн га). В Україні отримують досить високі й стабільні врожаї цієї культури (10-17 ц/га). Основні площі соняшнику зосереджені в степовій зоні, на півдні