Назву одному з місяців дала рослина, цвітіння якої припадає на цей час. Рослина ця - родичка брусниці, журавлини й азалії, національна квітка Норвегії. Барвником із неї шотландці фарбують свої кілти . Мед, отриманий з цієї росл...

Назву одному з місяців дала рослина, цвітіння якої припадає на цей час. Рослина ця - родичка брусниці, журавлини й азалії, національна квітка Норвегії. Барвником із неї шотландці фарбують свої кілти . Мед, отриманий з цієї рослини, оспіваний у баладі Роберта Стівенсона. Вона також дала назву рівненьському футбольному клубові та білоруському естрадному гуртові. Назвіть місяць, про який ідеться
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вересень я в цьому впевнений