Не пойму что сделать надо в задании, перевод есть, помогите: Сөйлемді сөйлем мүшелеріне, олардың байланысына талдандар. 1. Менің хоббиім - марка жинау. 2. Мен монеталарды жинаймын 3. Арамызда коллекционерлер көп. 4. Қағаз а...

Не пойму что сделать надо в задании, перевод есть, помогите: Сөйлемді сөйлем мүшелеріне, олардың байланысына талдандар. 1. Менің хоббиім - марка жинау. 2. Мен монеталарды жинаймын 3. Арамызда коллекционерлер көп. 4. Қағаз ақша туралы мағлуматтар өте қазықты. 5. Әр адамның өзіне тән қызығушылығы бар.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
курек мамкин сочинение жазу?
Гость
найти главные члены предложения