Небольшое сочинение на тему( меньше полу странички прописью) "Значение коралловых рифов в природе и жизни человека"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Багато морських країн добре усвідомлюють значення коралових рифів і ту небезпеку, яка їм загрожує, тому оголошують їх заповідниками. На території 60 держав у наші дні уже нараховується понад 300 коралових рифів, що оберігаються. Суттєве значення для збереження коралових рифів має їхнє промислове значення. Узгодивши потреби риболовецького промислу і туристичного бізнесу, утримуючи їхній рівень в розумних межах, можна продовжувати користуватися багатствами рифів, не заподіюючи їм шкоди. Проблеми, пов'язані із забрудненням морського середовища і глобальним потеплінням, повинні вирішуватися на міжнародному рівні, оскільки багато питань залежить від ефективної співпраці багатьох сторін.