Небольшой диалог с продавцом типо я купил электронику но она сломалась

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
manager: Good morning, what brings you here so early in the morning with that big bag of yours customer: you must be very concerned by the reason I'm here because your samsung curved screen tv wont turn on when plugged in to the outlet manager: well let me take a look custmer: No thank you i would like a refund manager: WOLA I HAVE FOUND THE PROBLEM customer: You did? manager: the reason your tv wasnt working was you still had the wrap on your plug customer: thank you very much I will be going then manager: feuff we don't do refunds :)