Непереможною силою,що рухає вчинками,поведінкою,вибором Соломії (повість Дорогою ціною) є А:обов*язок Б:кохання В:дружба Г:патріотизм

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б (КОХАННЯ )  Вона здатна на всте раді кохання, вона може відрізати собі коси ради коханного Остапа вона готова тягти на собі пораненого остапа ради кохання, вона здатна втекти з рідного міста ради свого кохання\