Неправильно розставлені розділові знаки в реченні в рядку А Зрозуміло, цією теор

Неправильно розставлені розділові знаки в реченні в рядку А Зрозуміло, цією теоремою Піфагор найбільше уславився серед математиків. Б І буде так: пшениця зійде, зійде кров і пізнають, яка на смак любов. В Пісне, моя ти підстрелена пташко, мусиш замовкнути ти. Г А що, старий, якби ти попрохав ще й худоби та птиці? Д Душа наша кажуть, приростає до рідної землі до рідного її куточка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А.-правильно +., Б.-кому перед ''кров''. В.-неправильно -, не треба кому перед ''пісне'', кому перед ''моя''. Г.-правильно +., Д.- кому перед словом ''наша'' і перед ''землі''.