Несколько вопросов (тестовых) 100 баллов!!! Сочно!!! Укажіть ряд фразеологізмів, що не є синонімами: А губи надути, напустити пиху; Б бісики пускати, очима стріляти; В в баранячий ріг зігнути, в три дуги скрутити; Г високо ...

Несколько вопросов (тестовых) 100 баллов!!! Сочно!!! Укажіть ряд фразеологізмів, що не є синонімами: А губи надути, напустити пиху; Б бісики пускати, очима стріляти; В в баранячий ріг зігнути, в три дуги скрутити; Г високо нестися, дерти кирпу. Укажіть ряд, у якому подано неправильне тлумачення фразеологізму: А голову підставляти — зазнати покарання; Б починати на лаврах — зазнаватися; В розкрити рота — здивуватися; Г стерти в порох — знищити. Укажіть ряд, у якому неправильно визначено вид тропа, використаного в тексті. А А за вікнами так само цвіли великоокі мальви... — епітет. Б Жоржини на Чорнобильській дорозі вже другий рік як струшують біду...— метафора. В Я втомлена, як квіти восени...— порівняння. Г Високий літній день підвівся в ясне небо. І вовну білих хмар тримає при землі.— гіпербола. Позпачте словосполучення, які задовольняють вимогам чистоти мовлення: А прийняти до уваги, пе дивлячись на трудвощіі Б здавати іспит, продовжити контракт; В рахушати за необхідне, відноситися а повагою; Г договірні зобов'язання, підбивати підсумки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Укажіть ряд фразеологізмів, що не є синонімами:А губи надути, напустити пиху; Укажіть ряд, у якому подано неправильне тлумачення фразеологізму:Б починати на лаврах — зазнаватися; Укажіть ряд, у якому неправильно визначено вид тропа, використаного в тексті: А А за вікнами так само цвіли великоокі мальви... — епітет. Позпачте словосполучення, які задовольняють вимогам чистоти мовлення:Г договірні зобов'язання, підбивати підсумки.